Leden 2009

POZOR!!

24. ledna 2009 v 12:39 | MÍŠA
AHOJKY REKOSTRUJU BLOG!!!!TAKŽE TO TU TED BUDE TAKOVE ŽE SE TO TU POŘAD BUDE MĚNIT(ZKOUŠÍM JAK TO BUDE VYPADAT LÍP :D)NO TAK JA UŽ JDU NA TO PAPA!

Ashley Tisdale

21. ledna 2009 v 15:08 | Míša |  Celebrity
Povolání: Herečka,zpěvačka,modelka
Věk:24
Datum narození: 2.7.1985
Místo narození: West Deal,New Jersey,USA
Znamení:RakAshley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva hlavních postav Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial a High School Musical 2, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě! V současné době natáčí pokračování High school musical s podtitulem Maturitní ročník. Ale nezůstává jen u HSM. Kromě dabování pro Disney má i jiné filmové projekty jako They came from upstairs nebo Picture this!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said she said a Suddenly. V nejbližší době se můžeme těšit na druhé album!

Rodiče: Lisa Tisdale a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jeniffer Tisdale.

H2o stačí přidat vodu

20. ledna 2009 v 19:22 | Míša |  Seriály
Ema:Claire Holt
Cleo:Phoebe Tonkin
Riki:Cariba Heine


H2o stačí přidat vodu určitě všichni znate.Je to serial ktery je o tom že se 3 holky ocitly v měsíčním jezírku na ostrově Mako.Když se ale dotkly vody,staly se mořskými pannami.Objevily také svoje schopnosti.Cleo vodu ovlada ve vzduchu,Ema vodu zmražuje(nejen vodu :D v jednom díle i Miriam hihi) a Riki vodu ohřívá.Když všechny 3 schopnosti spoji vytvoří bouřku a když na nějakou osobu schopnosti spoji tak tu osobu mohou ovladat ve vzduchu(JAKO v díle kde přišla Charlot o moc).Toť vše.
Tak doufam že se vam to líbí
Jo a tyto obrazky jsem našla na googlu takže kdyby někdo byl zdrojem nějkých obrázků napište do komentíků a ja ty zdroje klidně přidám...tak ahojky a at se vam to alespon trošičku líbí

Miley Cyrus

17. ledna 2009 v 13:28 | Míša |  Celebrity
MILEY CYRUS
Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Raye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středoškolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.
Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.

Výška: 1.63 m
Přezdívka: Miley (Smiley)
Znamení: Střelec, Opice
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey
Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat
Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaru a psaní písní
Nástroje, na kterých umí hrát: Kytara
Oblíbené zpěvačky: Hilary Duff, Kelly Clarkson a Ashley Simpson.
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž
Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Emily Osment, Mandy Jiroux

Fríský kůň

17. ledna 2009 v 12:27 | Míša |  Plemena koníčků
Fríský koníček

Charakteristika: Poměrně ušlechtilý,méně harmonický tažně jezdecký kůň středního až menšího rámce(152-158cm),s těžší,protáhlejší,rovnou hlavou,kratším,silným,klekutým,vysoko nasazeným krkem s bohatou,dlouhou hřívou,málo výrazným kohoutkem,dlouhou,často volnější horní linií s méně dobře vázanými bedry,delší,sráznou zádí s nízko nasazeným ocasem s bohatými žíněmi,strmou plecí,hlubší,širší hrudí,dlouhým,válcovitým trupem,silným,méně suchým fundamentem s výraznými rousy a širokýmmi kopyty s měkčí rohovinou..Barva:vraník(malé odznaky na hlavě jsou tolerovány)
Vlastnosti: Konstitučně méně tvrdý,poznější tažně jezdecký kůň s charakteristickou mechanikou pohybu(vysoká karpální akce v klusu).

Použití:Tah,vozatajství,jízda koňmo,cirkusová drezura.

Rozšíření:Holandsko,Francie,SRN,Česká republika

!!!!!!!!POZOR!!!!!: KOPÍROVAT TENTO ČLÁNEK POUZE SE ZDROJEM!!!!

Tento článek jsem přepsala z knihy s plemeny takže pokud tu chcete přidat další plemeno o kterem by jste se rádi dozvěděly více,napište do komentářů a já vám tady přepíšu z knihy určité plemeno

Hannoverský kůň

17. ledna 2009 v 12:27 | Míša |  Plemena koníčků
HANNOVERSKÝ KONÍČEK


Charakteristika:Velmi ušlechtilý,velmi harmonický mohutnější jezdecký kůň velkého obdélníkového ramce(160-170cm),s typickou,ušlechtilou,klínovitou,suchou hlavou,delším,kleknutým svalnatým,výše nasazeným krkem,váraznám,delším svalnatým kohoutkem,středně dlouhou,rovnou,dobře vázanou horní linií,dlouhou,skloněnou svalnatou plecí,hlubokou,širokou,kleknutou,dlouhou hrudí,středně dlouhým,kleknutým trupem s méně prostorným břichem,středně silným,kostnatým,suchým fundamentem s prostornými klouby,kopyty pružnou,často méně tvrdou rohovinou a pravidelnýmin postoji


Barva:
ryzák,hnědák,vraník,vyjímečně bělouš.Pochází z Německa z města Hannover proto Hannoverský kůň.

Vlastnosti:Kontitučně poměrně tvrdý jezdecký kůň s vynikající prostornou mechanikou pohybu ve všech chodech,vynikající skokan,méně přizpůsobivý podmínkám prostředí,zejména suššímu klimatu,náročnější na podmínky chovu.

Použití:Jezdecký sport (skoky,drezura),jezdectví,korekce vlastností plemen koní šlechtěných na sportovní výkonnost.

!!!!!!!!POZOR!!!!!: KOPÍROVAT TENTO ČLÁNEK POUZE SE ZDROJEM!!!!

Tento článek jsem přepsala z knihy s plemeny takže pokud tu chcete přidat další plemeno o kterem by jste se rádi dozvěděly více,napište do komentářů a já vám tady přepíšu z knihy určité plemeno